Aktualności

aktualności Cocoon
 
Katalog COCOON 2019
 Nowy katalog marki COCOON na 2019 już dostępny online !
 
Nowe logo marki COCOON
 W 2012 roku marka COCOON "odświeżyła" swoje logo.
 
Travenalia - Festiwal Podróżniczy
Serdecznie zapraszamy na Festwial Podróżniczy TRAVENALIA w Krakowie  w dniach 26-27.11.2011r. 
 
 
Rękawiczki jedwabne Traveler's Tree
Rękawiczki jedwabne Traveler's Tree są wykonane z najwyższej jakości 100% jedwabiu. Można je nosić zarówno samodzielnie, a także jako pierwszą warstwę pod grube rękawice.
 
Kominiarki, rękawiczki i skarpety wykonane ze 100% jedwabiu są doskonałą pierwszą warstwą odzieży dla narciarzy, alpinistów i motocyklistów. Jedwab nie tylko izoluje, ale i utrzymuje ciepło. Pochłania wilgoć i natychmiast wysycha. Jedwab jest najmocniejszym z naturalnych włókien, a jednocześnie jest bardzo lekki. Produkty wykonane z jedwabiu zajmują niewiele miejsca. 

Rękawiczki Jedwab (black) SGL 99
 
 

     © 2010-2024 NOMADER  All rights reserved

   Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.