Aktualności

aktualności Cocoon
 
Katalog COCOON 2019
 Nowy katalog marki COCOON na 2019 już dostępny online !
 
Nowe logo marki COCOON
 W 2012 roku marka COCOON "odświeżyła" swoje logo.
 
Travenalia - Festiwal Podróżniczy
Serdecznie zapraszamy na Festwial Podróżniczy TRAVENALIA w Krakowie  w dniach 26-27.11.2011r. 
 
 
Test - XVI etap Sztafety Afryka Nowaka – DR Kongo
Sebastian Milewski - Uczestnik
XVI etapu Sztafet śladami Kazimierza Nowaka – pieszo przez DR Konga


Szliśmy przez DR Kongo, oczywiście atutem była wielkość i waga prześcieradła. Łatwo się pierze i po wypraniu szybko wysycha.
Moja opinia co do użytkowania.
W DR Kongo temperatury spadają okolo 1.00-2.00 nad ranem, do tej godziny ziemia jest nagrzana, a po tej godzinie temperatury szybko spadają. Osobiście mi nie było za zimno, czasami jak temperatura spadła kładłem pod plecy ręcznik lub bluze z polaru, ponieważ także zabrałem ze sobą cienką karimatę, przez którą czasem "ciągnęło" zimno. Ja osobiście nie lubię spać, jak jest mi za ciepło, wiec mi to odpowiadało, chociaż jakbym miał lepszą karimatę, nie byłoby tak źle. Przez całą drogę praktycznie spaliśmy w namiotach w wioskach, rzadko się zdarzyło że mieliśmy okazję spać na łóżkach.

Jednak jedynej rzeczy której nie rozumiem. Po co jest tak mocne rozcięcie z boku?, mogłoby ono być trochę krótsze, ponieważ czasem jak się przekręcałem w nocy to rzep się rozpinał i wychodziłem z prześcieradła, bo jak pisałem za duże jest na boku to rozcięcie.

Osobiście polecam prześcieradło. Byłem z niego zadowolony podczas podróży i zapewne jeszcze będę podczas innych moich wypadów.

 

     © 2010-2024 NOMADER  All rights reserved

   Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.